Salon Optyczny Progress

W naszym salonie wykonujemy kompleksowe badania wzroku – dokonujemy analizy wszystkich parametrów oka tak, aby ustalić, jaka soczewka lub szkło będzie dla klienta odpowiednia.

Badanie wzroku

Badania wzroku są podstawą w dbaniu o swoje oczy. W przypadku braku negatywnych symptomów powinny one być wykonywane co najmniej raz na dwa lata.

Wykonując u nas badania, dowiesz się o stanie swojego wzroku i ewentualnych dolegliwościach zauważonych przez naszego specjalistę podczas wykonywania zabiegu.

Oferujemy również możliwość wykonywania badań wzroku z dojazdem do klienta. W takiej sytuacji nasz optometryk zbada pacjenta i dokona wyboru okularów w jego domu.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.