Salon Optyczny Progress

W czasie pandemii nasz salon optyczny kontynuuje świadczenie usług badań wzroku i sprzedaży soczewek i okularów.

Koronawirus

Obecnie nadal jesteśmy otwarci i wykonujemy wszystkie usługi oferowane przez nas przed rozpoczęciem wybuchem pandemii.

W naszym sklepie stosujemy wszelkie środki ochrony pomagające zabezpieczyć naszych klientów przez zakażeniem się wirusem. Oprawki okularowe z wystaw są dezynfekowane po każdym przymierzeniu, a na terenie naszego sklepu wymagane jest noszenie zakrycia twarzy.

Dalej kontynuujemy wykonywanie badań wzroku na terenie naszego zakładu, jak i zdalnie w domach klientów. Podczas wykonywania zabiegów stosujemy środki ochrony, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.