Salon Optyczny Progress

W naszym sklepie dokonają Państwo zakupu okularów dla dzieci. Oprawki zostały specjalnie zaprojektowane, by dobrze leżały na twarzach dzieci i były komfortowe w noszeniu.

Okulary dla dzieci

Posiadamy wiele modeli ładnych i kolorowych okularów optycznych i przeciwsłonecznych.

Oferowane przez nasz sklep optyczny oprawki zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i elastycznych materiałów.

Dajemy klientom możliwość zakupu okularów bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym lub złożenia zamówienia przez internet bądź telefon z odbiorem w sklepie albo dostawą do domu.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.