Salon Optyczny Progress

Optyk Progress oferuje wielki wybór modnych okularów słonecznych w różnych stylach i kolorach.

Okulary przeciwsłoneczne

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy gamę popularnych marek w niskich cenach.

Mamy w ofercie soczewki z polaryzacją, które doskonale sprawdzą się w upalne dni. Polaryzowane szkła zaostrzają wzrok, co sprawia, że widziany obraz staję się czystszy i wyraźniejszy.

Okulary przeciwsłoneczne można zakupić w naszym sklepie stacjonarnym, bądź przez internet z dostawą do domu.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.