Salon Optyczny Progress

Sklep optyczny Progress posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oprawek okularowych.

Oprawki okularowe

Dajemy klientom wybór wielu modnych i stylowych oprawek do szkieł korekcyjnych. W naszym salonie doradzimy naszym klientom w wyborze odpowiednich oprawek optycznych, a także przygotujemy je do noszenia.

Mamy także na wyposażeniu wiele modeli oprawek do okularów przeciwsłonecznych. Posiadamy oprawki i okulary znanych i renomowanych marek. Wszystkie oprawki w naszym sklepie zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów tak, aby zapewniały one wytrzymałość i trwałość produktu przez długi czas.

Oferowane przez nas oprawki można zakupić w naszym stacjonarnym sklepie, zamówić je przez telefon lub przez internet z odbiorem w sklepie bądź z dowozem do domu.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.