Optyk Okulista Optometrysta Mogilno Gabinet Okulistyczny Optyczny Okulary Soczewki Dobór Okularów Badanie Wzroku w Domu Optycy

Optyk Progress Bydgoszcz Slide 1
OPTYK OKULISTA OKULARY SOCZEWKI OPTOMETRYSTA BYDGOSZCZ

OPRAWKI DO OKULARÓW, DOBÓR SZKIEŁ, SZKŁA KONTAKTOWE, BADANIA WZROKU BYDGOSZCZ

Optyk Progress Optometryka Bydgoszcz Slide 2
OKULARY OPRAWKI I SOCZEWKI BYDGOSZCZ

WIELKI WYBÓR OPRAWEK DO OKULARÓW KOREKCYJNYCH, PRZECIWSŁONECZNYCH, SZKIEŁ KONTAKTOWYCH I SOCZEWEK BYDGOSZCZ

Badania wzroku Bydgoszcz Salon Optyczny Progress Slide 3
DIAGNOSTYKA OCZU BYDGOSZCZ

BADANIA WZROKU WYKONYWANE PRZEZ WYKWALIFIKOWANYCH OPTOMETRYSTÓW - DIAGNOSTYKA PODSTAWOWA I ROZSZEŻONA, TOMOGRAFIE, OKULISTYKA DZIECIĘCA BYDGOSZCZ

previous arrow
next arrow

SALON OPTYCZNY PROGRESS

OPRAWKI DO OKULARÓW, DOBÓR SZKIEŁ, SZKŁA KONTAKTOWE, BADANIA WZROKU


PROGRESS OPTYK OKULISTA OKULARY OPTOMETRYSTA

ZAKŁAD OPTYCZNY
BYDGOSZCZ UL. GDAŃSKA 67

Witryna internetowa salonu optometrycznego.

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją okularów optycznych, okularów przeciwsłonecznych i oprawek. W naszym gabinecie wykonujemy badania wzroku, dokonujemy popraw oprawek okularowych, a także pomożemy w wyborze odpowiednich szkieł korekcyjnych.

Okulary

Oferujemy szeroki wybór oprawek do okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

Soczewki

Posiadamy różne rodzaje szkieł kontaktowych i płynów odpowiednich dla każdego oka.

Badania

W naszym gabinecie dokonujemy badań wzroku, a także doradzamy w wyborze szkieł.

Pytania?

W celu skontaktowania się z naszą firmą prosimy odwiedzić stronę kontaktową podaną poniżej.

Rekomendowany gabinet optometryczny

Zaufali nam już tysiące klientów odwiedzający nasz salon optyczny. Przekonaj się o jakości oferowanych przez naszą firmę usług czytając, opinie wystawione przez niektórych z nich.


GABINET OKULISTYCZNY PROGRESS BYDGOSZCZ

Jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych gabinetów optycznych w Bydgoszczy i okolicach. Dzięki naszemu długiemu doświadczeniu w branży oferujemy klientom niskie ceny usług i produktów, jednocześnie zapewniając ich wysoką jakość.

Na rynku operujemy w obecnej formie od 1997r. – z początku pod nazwą „zakład Optyki Okularowej VISUS” – ale początki naszej firmy sięgają lat 70 XX w.

Optyka jest naszą pracą i życiem. Jest ona także wiedza, którą posiadamy i chętnie dzielimy się z osobami odwiedzającymi nasz zakład. Podnosi to ich świadomość o dbaniu o zdrowie i stan swoich oczu, co skutkuje ich zadowoleniem oraz polecaniem nas innym klientom.


Optyk PROGRESS to salon optometryczny z długą tradycją sięgającą do lat 70 zeszłego wieku. Nasz salon zajmuje się sprzedażą okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz badaniem wzroku pacjentów wykonywanych przez naszych wyszkolonych optyków i optometrystów. Znajdziecie nas Państwo na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

Firmę cechuje podchodzenie do każdego z klientów odwiedzających nasz salon indywidualnie, z pasją i pełnym profesjonalizmem. Dysponujemy liczącą ponad 1500 par oprawek kolekcją wyróżniającą się jakością, designem, wyborem kolorów form i materiałów użytych do wykonania opraw.

W naszym salonie optycznym znajdziecie Państwo każde obecnie dostępne na rynku szkła okularowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie spersonalizować i odpowiednio dobrać okulary o oprawki według Państwa potrzeb i dostępnego budżetu. 

Dysponujmy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem okulistyczno-optycznym, takim, jak: autorefraktometr, foropter, kaseta okulistyczna, lampa szczelinowa, tonometr i perymetr. Wykonujemy badania pryzmatami. Pomagamy osobom zdiagnozowanym na jaskrę, zaćmę, cukrzycę czy AMD. Dostosowujemy okulary do wad wzroku klienta.

Dzięki odpowiedniemu podejściu naszych fachowców, ich spokoju, rzeczowości i fachowego wykonywania badań wzroku nasz salon przeprowadza badania również na dzieciach od 7 roku życia, osobach niepełnosprawnych psychicznie bądź fizycznie, pacjentów po udarach i pacjentów z innymi dolegliwościami.


Szeroki wybór

W naszym salonie wierzymy, że klient mający wybór to szczęśliwy klient. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wielki wybór oprawek do okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, a także szkieł kontaktowych i płynów. 

Chętnie wspomożemy klientów odwiedzających nasz salon w wyborze odpowiednich dla siebie okularów, które będą mogli nosić przez cały dzień, czując się w nich komfortowo i widząc przejrzyście świat dookoła nich.


Badania wzroku

W skład oferowanych przez nas usług wchodzi badanie wzroku wykonywane przez optyka w naszym salonie. Po wykonaniu badań nasz specjalista wybierze dla klienta szkła okularowe o odpowiedniej mocy i zamontuje je w wybranej oprawce. Dodatkowo jesteśmy w stanie dojechać do naszych klientów i wykonać badania w ich domu.

Na wykonanie badań wzroku można umówić się telefonicznie lub odwiedzając nasz salon.


Dowóz do domu

Oprawki okularów, okulary przeciwsłoneczne, soczewki, płyny oksydacyjne i inne przedmioty do pielęgnacji możemy wysłać z zakładu prosto do domu klienta. Po otrzymaniu przez nas zamówienia zapakujemy przedmioty i zlecimy dostarczanie ich kurierowi.

W ramach dowozu pod dany adres należy liczyć się z dodatkową opłatą pokrywającą koszt wysyłki.


Popularne wśród klientów salonu Progress


Optyk - Gabinet okulistyczny

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i dystrybucji oprawek okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, a także soczewek i akcesoriów z nimi związanych. Oprócz prowadzenia sklepu nasi wyszkoleni optycy zajmują się również badaniami wzroku w naszym gabinecie. Klienci mogą umówić się na przeprowadzenie ich telefonicznie bądź podczas wizyty w naszym sklepie.

Korzystającym z naszych usług klientom oferujemy szybkie dopasowanie szkieł na podstawie recepty i wpasowanie ich do oprawek po wykonaniu w naszym zakładzie badań wzroku.

Progress - Okulary, Oprawki, Soczewki Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich klientów z Bydgoszczy i okolic, Nakła nad Notecią, Chełmna, Świecia, Dobrczy, Szubina, Niemczy, Chełmińska, Nowej Wielkiej Wsi, Brzozy, Złejwsi Wielkiej, Błota, Białych Błot, Kowalewa, Ławiszyna, Rynarzewa, Chełmielników.