Salon Optyczny Progress

W naszym salonie kupią Państwo szkła kontaktowe oraz wszystkie akcesoria potrzebne do ich czyszczenia i przechowywania.

Soczewki

Klienci naszego salonu mają duży wybór producentów soczewek i płynów. Dzięki temu każdy znajdzie u nas swoje sprawdzone szkła kontaktowe lub wypróbuje nowe, rekomendowane przez naszych optyków i innych klientów.

Posiadamy szeroki zestaw płynów oksydacyjnych polecanych przez optyków na całym świecie. Sprzedajemy także pojemniki na szkła kontaktowe. W naszym sklepie często można na trafić na promocje i zestawy umożliwiające zakup soczewek, pojemników i płynu w promocyjnej cenie.

Soczewki i akcesoria można zamówić z opcją dostarczenia zamówienia pod wybrany adres.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.