Salon Optyczny Progress

Optometryk Progress oferuje wykonanie badań wzroku przez naszych optyków prowadzone w trybie zdalnym.

Wizyta w domu

Nasi specjaliści udadzą się pod określony adres, zabierając ze sobą sprzęt potrzebny do wykonania badań wzroku.

Nasz optometryk dokona wszystkich pomiarów – sprawdzi widzenie i poinformuje o ewentualnych dolegliwościach. Jesteśmy w stanie dokonać pełnej diagnostyki oczu w mieszkaniu naszego klienta.

Na zdalne badanie wzroku można umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer podany na stronie kontaktowej naszej firmy.

Nasza siedziba

Nasz stacjonarny sklep znajduje się na ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.

W sklepie czeka na Państwa przygotowany przez nas asortyment, w skład którego wchodzą okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, soczewki do okularów, szkła kontaktowe i płyny do soczewek i czyszczenia okularów. W naszym gabinecie przeprowadzamy również zabiegi związane z badaniem wzroku klientów. Na wizytę z naszym specjalistą polecamy uprzednio umówić się telefonicznie lub poprzez odwiedzenie naszego salonu osobiście.

Jakieś pytania?

Problem z wyborem okularów?  Dopasowaniem oprawek?  Odpowiednimi soczewkami dla swoich oczu?

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o skontaktowanie się z nami przez telefon bądź w naszym salonie. Rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu okularów, czy soczewek kontaktowych. Odpowiemy telefonicznie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, aby kupno oprawek, okularów i soczewek poszło gładko i sprawnie. Numer kontaktowy do naszego gabinetu został zamieszczony na naszej stronie kontaktowej dostępnej poniżej.